درباره ما

درباره مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید ( اصفهان قطعه )

مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید، نامی آشنا در حوزه فروش، نصب و تعمیر انواع پکیج، رادیاتور، آبگرمکن، کولر و… است که در طی سالها فعالیت مستمر خود، توانسته به یکی از برندهای مورد رضایت مشتریان تبدیل شود و دلیل اصلی رسیدن به چنین افتخاری، احترام به مشتریان و نیازهای آنان و همچنین ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و با پشتیبانی قوی بوده است. 

چرا و از کجا شروع کردیم؟

داستان برند ما از ۲۰ سال پیش شروع شد؛ نقطه ای که در آنجا احساس کردیم، جای یک مجموعه با خدمات متنوع فروش و تعمیرات پکیج و سایر تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در شهر اصفهان، خالی است. نقطه آغاز راه اندازی مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید، کوچک بود اما به دلیل اعتقاد قلبی ما به ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز، این نقطه تبدیل به سکوی پرتابی برای پیشرفت ما و تبدیل شدن به برندی مورد اعتماد برای مشتریان شد. 

خدمات مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید

مجموعه ما افتخار دارد که در زمینه های متنوع مرتبط با تجهیزات سرمایشی و گرمایشی را ارائه می کند که عبارت است از:

فروش تجهیزات و قطعات پکیج

بخشی از خدمات مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید، پشتیبانی و فروش قطعات انواع مدل ها پکیج شامل انواع پمپ، ترموستات، سنسور شوفاژ و آب گرم، پرشر سوئیچ هوا و آب، فلوسوئیچ، کیت تعمیر، مبدل های اصلی، ثانویه و دومنظوره و… است. این قطعات، از نمونه های اصلی و با کیفیت بالا در فروشگاه سایت به مشتریان عزیز ارائه می شوند. 

تعمیر پکیج

سرویس کاری، تعمیر برد پکیج، تعویض قطعه، عیب یابی بخش های مختلف پکیج، هواگیری و سایر سرویس های مرتبط با تعمیر این محصول، از جمله خدماتی است که در مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید، توسط متخصصان باتجربه و تیم پشتیبانی قوی مجموعه در اسرع وقت انجام می شود. 

فروش پکیج 

درفروشگاه مجموعه تاسیسات مجید، انواع پکیج از برندهای معتبر بوتان، لورچ، ایران رادیاتور به فروش می رسد. تمامی این محصولات به همراه ضمانت معتبر و خدمات پس از فروش ارائه می شوند و تیم پشتیبانی مجموعه ما، در تمامی مراحل خرید و پس از آن، همراه شما خواهد بود. 

تعمیر کولر

در مجموعه تاسیسات مجید علاوه بر تعمیر سیستم های گرمایشی، بخشی نیز برای ارائه خدمات سرویس کاری و تعمیر انواع مدل های کولر آبی و گازی در نظر گرفته شده است. این خدمات، توسط تعمیرکاران و پرسنل مجرب مجموعه به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.

تعمیر آبگرمکن

تعمیر و سرویس کاری انواع آبگرمکن های دیواری و ایستاده گازی و برقی از برندهای مختلف، توسط پرسنل متخصص و مجرب مجموعه تاسیسات مجید در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین انجام می شود.

ارزش های مجموعه ما

آنچه که در بیش از ۲ دهه فعالیت خود در مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید آموخته ایم، ما را بر آن داشته است که با اتکا بر ارزش هایی که از همان ابتدا به آنها وفادار بوده ایم، می توانیم فعالیتی پایدار و موثر در راستای خدمت رسانی به مشتریان عزیز خود را داشته باشیم. 

مشتری مداری

ما با مشتریان خود “همراه” هستیم. می دانیم که شان مشتریان ما ایجاب می کند که بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به آنها ارائه دهیم و در کنار آنها رشد کنیم؛ به همین علت از پرسنلی مجرب برای ارائه خدمات مختلف به مشتریان استفاده می کنیم و کالاهای فروشگاهی خود را نیز، با کیفیت بالایی در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

مسئولیت پذیری

هیچ مجموعه فنی عاری از خطا نیست و ما نیز از این موضوع مستثنی نخواهیم بود؛ اما تمام تلاشمان را می کنیم که در صورت بروز خطا، آن را جبران کنیم. علاوه بر این، با خوش قولی و پایبندی به قول و قرارهایی که با مشتریان خود می گذاریم، برای ایجاد اعتماد آنها به مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید تلاش خواهیم کرد. 

شفافیت

خدمات تعمیر و فروش تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در مجموعه ما، با شفافیت کامل انجام می شود. اصل یا غیر اصل بودن کالاها، قیمت گذاری خدمات و حتی به صرفه بودن یا نبودن تعمیر یک وسیله را فارغ از سود و زیان خود، به طور کامل به مشتریان اطلاع رسانی خواهیم کرد. 

سرعت ارائه خدمات

ما در مجموعه تاسیسات مجید، به خدمت رسانی با کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن پایبند هستیم و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار می گیریم تا بتوانیم رضایت مشتریان از خدمات خود را جلب کنیم

تعهد حرفه ای

اعتماد مشتریان، سرمایه گرانبهایی برای هر کسب و کاری است. ما در مجموعه تاسیسات مجید، در قبال این اعتماد، به شما متعهد خواهیم بود و تلاش می کنیم تا با ارائه خدماتی در خور شان شما مشتریان عزیز، گوشه ای از این لطف شما را جبران کنیم.

توانمند سازی

تعدد برندها و مدل های مختلف تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در بازار ایران، بسیار قابل توجه است. از این رو، پرسنل متخصص مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید، همواره به دنبال ارتقا مهارت های خود در زمینه تعمیر و سرویس کاری این تجهیزات و بهینه سازی سطح ارائه خدمات به مشتریان هستند. 

پاسخگویی به نیازهای مشتریان

ما در مجموعه فنی مهندسی تاسیسات مجید تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا نیازهای شما را در اسرع وقت بررسی کرده و خدمات مورد نیازتان را به خوبی پاسخگو باشیم و از کنار هیچ خواسته شما، بی اعتنا عبور نخواهیم کرد.

چشم انداز آینده ما

پیشرفت و رسیدن به جایگاه برتر در نگاه مشتریان، آرزویی سخت اما قابل دسترس برای هر کسب و کاری است. ما در مجموعه تاسیسات مجید، تمام توان خود را برای خدمت به مشتریان به کار خواهیم کرد و با استفاده از توان تخصصی پرسنل مجرب خود در کنار ارائه تجهیزات با کیفیت و مرغوب، در زمینه کسب رضایت مشتریان و رسیدن به جایگاهی بهتر تلاش خواهیم کرد. بدون شک، رسیدن به چنین موفقیتی بدون همراهی مشتریان و دریافت نظرات سازنده و موثر آنها، دور از تصور است و به همین علت، از همراهی تک تک شما در رسیدن به جایگاه برندی که پاسخگویی، مشتری مداری و ارائه بهترین خدمات را الگوی همیشگی خود قرار می دهد، استقبال خواهیم کرد.