سوالات متداول خرید قطعات یدکی پکیج و کولرگازی و لوازم نصب

هنگام خرید قطعات یدکی پکیج و کولرگازی، لوازم نصب پکیج و کولر گازی، باید به مواردی همچون اضالت قطعه، اطمینان از کارکرد صحیح قطعه، سلامت قطعه هنگام دریافت، تضمین قیمت قطعه میباشد.

بله، فروشگاه اینترنتی تاسیسات مجید ( اصفهان قطعه ) نماینده اصلی فروش بسیاری از برند های مطرح قطعات یدکی پکیج و لوازم نصب آن است که به صورت عمده در حال تامین قطعات برای همکاران فروشنده در سراسر کشور با شرایط ویژه می باشد.

لیست قطعات درخواست خود را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی همچون روبیکا، ایتا، بله، واتزاپ و … به شماره ۰۹۱۳۳۲۰۰۸۳۵ ارسال کرده و پس از دریافت پیش فاکتور و مشخص شدن شرایط پرداخت، محموله شما آماده سازی شده و از طریق پست، باربری یا تیپاکس برای شما ارسال میشود.

در زمان های خاص و جشنواره ها، با اطلاع رسانی در گروه مشتریان وفادار، قیمت های ویژه برای شما همکاران عزیز ارسال خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی تاسیسات مجید ( اصفهان قطعه ) برای رفع نیاز مشتریان، فروش قطعات به صورت تکی هم علاوه بر فروش عمده دارد، اما با توجه به هزینه ارسال، برای مشتریان عزیز پیشنهاد خرید همه قطعات مورد نیاز در یک خرید را داریم.

با توجه به عدم مرجوعی قطعه، ترجیحا خریدار قطعات باید سرویسکاران عزیز باشند تا به صورت دقیق از انتخاب قطعه مورد نظر برای دستگاه اطمینان داشته باشند.

برای اطلاع از شرایط پرداخت و پیشنهادات ما، با شماره ۰۹۱۳۳۲۰۰۸۳۵ تماس حاصل نمایید.

store